fbpx

Szkolenia z compliance

Strona główna » Praktyka compliance i postępowania wewnętrzne » Szkolenia z compliance

Compliance – co oznacza, jaki jest cel i dla kogo?

Oferujemy szkolenia z compliance czyli szkolenia z zakresu doradztwa biznesowego obejmującego zagadnienia związane z zapewnieniem zgodności działalności przedsiębiorstwa z regulacjami prawnymi w powiązaniu z ogólnie przyjętymi standardami etyczno-moralnymi. Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim dla członków top managementu spółek kapitałowych. Dotyczy działań oraz narzędzi z zakresu polityki compliance, które pozwolą na przygotowanie przedsiębiorstwa do wdrożenia procedur zapewniających działanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Jesteś zainteresowany szkoleniem? Napisz do nas

Celem szkolenia z compliance jest uświadomienie konieczności stworzenia w przedsiębiorstwie metod i procedur,  które pozwolą na eliminowanie zagrożeń naruszenia regulacji prawnych, jakie mogą powstawać w związku z jego bieżąca działalnością. Ponadto w przypadku stwierdzenia naruszenia porządku prawnego w organizacji, stosowanie odpowiednich instrumentów compliance pozwala wykluczyć odpowiedzialność osób zarządzających.

Korzyści ze szkolenia z compliance

– minimalizacja ryzyka gospodarczego,

– szybka i adekwatna reakcja na zmieniającą się rzeczywistość prawną,

– wzrost efektywności przedsiębiorstwa,

– uproszczenie procedur,

– ułatwiona diagnostyka problemów w organizacji,

– większa świadomość prawna pracowników.

Dariusz Bielski - Mecenas i Radca Prawny w Kancelarii Certus we Wrocławiu

Dariusz Bielski – Mecenas i Radca Prawny w Kancelarii Certus we Wrocławiu

Kto prowadzi szkolenia z compliance?

Szkolenia z compliance prowadzi mec. Dariusz Bielski – wspólnik Kancelarii Prawnej CERTUS i radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi spółek kapitałowych. Szkolenia compliance każdorazowo przygotowywane są do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Uczestnicy szkoleń otrzymują materiały, które pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy i wykorzystanie jej w bieżącej działalności. Wiedza zdobyta podczas szkolenia pozwala jej uczestnikom łatwiej osiągnąć wyższy stopień zorganizowania firmy.

Compliance – dowiedz się więcej

Zobacz nasze filmy na kanale Certus TV