Doświadczenie

Nasi klienci

certus-nasi-klienciDługoletnia współpraca z naszymi klientami pozwala nam z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Z satysfakcją prezentujemy poniższą listę naszych wieloletnich partnerów biznesowych, którzy wyrazili zgodę na udostępnienie informacji o współpracy z Kancelarią Prawną „CERTUS”.

 

MERCEDES-BENZ WARSZAWA SP. Z O.O. to największy salon sprzedaży samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz w  Polsce, zajmujący się także dystrybucją i serwisem pojazdów osobowych marki Mercedes-Benz, Smart, Mitsubishi i Fuso.

Jesteśmy partnerem Mercedes-Benz Warszawa od 2005 roku. W toku współpracy uzyskaliśmy korzystne dla spółki prawomocne orzeczenia sądowe w sprawach odszkodowawczych oraz skutecznie egzekwowaliśmy należności, w tym także od członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Wspólnie z zarządem Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. prowadziliśmy też negocjacje handlowe z ich kontrahentami biznesowymi.

 

ENDRESS+HAUSER POLSKA SP. Z O.O.  to wiodący dostawca produktów, rozwiązań i usług do pomiarów procesów przemysłowych dla wszystkich branż przemysłu, posiadający własny dział rozwiązań systemowych. Spółka należy do międzynarodowej grupy Endress+Hauser, największej firmy z branży automatyki przemysłowej, obecnej na rynku od 60 lat.

Od 2002 roku świadczymy kompleksową obsługę prawną na rzecz Endress+Hauser Polska sp. z o.o. Wspieramy prezesa zarządu na obranej dla przedsiębiorstwa ścieżce rozwoju, doradzamy w sprawach bieżących, w tym z zakresu prawa zamówień publicznych. Działamy tak jak nasz klient w stosunku do swoich kontrahentów – profesjonalnie i szybko, dlatego nasza współpraca układa się pomyślnie od wielu lat.

 

GRUPA GÓRAŻDŻE to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Należy do międzynarodowego koncernu HeidelbergCement.

W ramach obsługi prawnej Grupy Górażdże od roku 2007 dochodzimy należności w imieniu i na rzecz: Górażdże Cement S.A., Górażdże Beton sp. z o.o. oraz Górażdże Kruszywa sp. z o.o.

 

LISTY REFERENCYJNE

Wybierz jeden z poniższych opisów i kliknij, by zobaczyć tekst otrzymanych listów referencyjnych:

 

Referencje od BAUMIT sp. z o.o.

Referencje od Opal Wrocław sp. z o.o.

Referencje od Wojskowego Biura Projektów Budowlanych S.A.

Referencje od Centrum Stomatologicznego “MARGO” sp. z o.o.

Referencje od Devip sp. z o.o.

Referencje od Marble & Quartzite Polska sp. zo.o.