fbpx

Jesteś Frankowiczem?

Strona główna » Jesteś Frankowiczem?

Kredyt we frankach i co dalej?

Klucz i kalkulator z napisem kredyt - galeria pochodzi z serwisu Kancelarii CertusOsoby, które zaciągnęły kredyt indeksowany czy denominowany do waluty obcej (np. franka szwajcarskiego) z dużym niepokojem obserwują wahania waluty. Wzrost wysokości rat kredytu wiąże się z dużym obciążeniem finansowym, które nierzadko kończy się egzekucją długu i groźbą utraty mieszkania czy domu.

Pomoc dla osób mających kredyt indeksowany/denominowany do franka szwajcarskiego jest realna. Konsumenci mogą podjąć odpowiednie kroki w celu poprawy swojej sytuacji finansowej i uwolnić się od wciąż rosnącego zadłużenia. 

Istnieją rozwiązania prawne, które umożliwiają obniżenie rat kredytu czy ogólne zmniejszenie zadłużenia z tytułu kredytu.

 

Co możesz teraz zrobić?

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania: FAQ – pytania i odpowiedzi

Chcesz samodzielnie wyliczyć ile pieniędzy możesz dochodzić od banku?

W tym celu skorzystaj z naszego 👉 Kalkulatora frankowicza

Jak działa kalkulator? Wprowadź dane z umowy kredytowej i sprawdź o jaką kwotę możesz walczyć z bankiem! Nie wiesz jak odczytać wyniki kalkulatora?

Zadzwoń pod nr ☎️ 730 307 301 lub odpowiedz na kilka pytań wypełniając ankietę: Wypełnij ankietę! a my bez żadnych zobowiązań pomożemy Ci w prawidłowej interpretacji wyliczonych kwot.

 

 

0