fbpx

Referencje od naszych Klientów – dlaczego warto z nami współpracować?

Strona główna » Referencje od naszych Klientów

 

Pokład statku na pełnym morzu - grafika pochodzi ze strony Kancelarii Certus we WrocławiuDługoletnia współpraca z naszymi klientami pozwala nam z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających. Z satysfakcją prezentujemy poniższą listę naszych wieloletnich partnerów biznesowych, którzy wyrazili zgodę na udostępnienie informacji o współpracy z Kancelarią Prawną CERTUS.

MERCEDES-BENZ WARSZAWA SP. Z O.O.

Największy salon sprzedaży samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz w  Polsce, zajmujący się także dystrybucją i serwisem pojazdów osobowych marki Mercedes-Benz, Smart, Mitsubishi i Fuso. Jesteśmy partnerem Mercedes-Benz Warszawa od 2005 roku. W toku współpracy uzyskaliśmy korzystne dla spółki prawomocne orzeczenia sądowe w sprawach odszkodowawczych oraz skutecznie egzekwowaliśmy należności, w tym także od członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Wspólnie z zarządem Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o. prowadziliśmy też negocjacje handlowe z ich kontrahentami biznesowymi.

Jeżeli chcesz zostać naszym Klientem – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony

ENDRESS+HAUSER POLSKA SP. Z O.O.

Wiodący dostawca produktów, rozwiązań i usług do pomiarów procesów przemysłowych dla wszystkich branż przemysłu, posiadający własny dział rozwiązań systemowych. Spółka należy do międzynarodowej grupy Endress+Hauser, największej firmy z branży automatyki przemysłowej, obecnej na rynku od 60 lat. Od 2002 roku świadczymy kompleksową obsługę prawną na rzecz Endress+Hauser Polska sp. z o.o. Wspieramy prezesa zarządu na obranej dla przedsiębiorstwa ścieżce rozwoju, doradzamy w sprawach bieżących, w tym z zakresu prawa zamówień publicznych. Działamy tak jak nasz klient w stosunku do swoich kontrahentów – profesjonalnie i szybko, dlatego nasza współpraca układa się pomyślnie od wielu lat.

GRUPA GÓRAŻDŻE

Lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Należy do międzynarodowego koncernu HeidelbergCement. W ramach obsługi prawnej Grupy Górażdże od roku 2007 dochodzimy należności w imieniu i na rzecz: Górażdże Cement S.A., Górażdże Beton sp. z o.o. oraz Górażdże Kruszywa sp. z o.o.

Referencje od naszych Klientów

Referencje (RODO) wystawione przez Baumit sp. z o.o. dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez CAD Projekt dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez Devip dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez Marble & Quartzite Polska dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez MARGO Centrum Stomatologiczne dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez OPAL z Wrocławia dla Kancelarii Prawnej CERTUS

Referencje (RODO) wystawione przez Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych dla Kancelarii Prawnej CERTUS