O nas

K.P. „CERTUS”

dzwon-certus-kancelaria

Załoga i organizacja pracy

Kilkunastoosobowa załoga Kancelarii Prawnej „CERTUS” to radcowie prawni, aplikanci radcowscy, prawnicy oraz specjaliści z innych dziedzin, m.in. ekonomii, socjologii, filologii polskiej i administracji. O sile zespołu stanowi długoletnia współpraca z każdym z jego członków, a także różnorodność i otwartość, które pozwalają nam uczyć się od siebie wzajemnie, nieustannie pogłębiać wiedzę i poszerzać nasze postrzeganie rzeczywistości.

Kancelaria Prawna „CERTUS” wykorzystuje nowoczesne narzędzia pracy, w tym systemy informatyczne dostarczane przez uznanych na rynku twórców programów dedykowanych obsłudze prawnej. Dzięki temu może rozwijać się razem ze swoimi klientami i odpowiadać oczekiwaniom coraz bardziej zautomatyzowanego współczesnego świata.

Fundamentem dobrej obsługi prawnej jest właściwie dobrany zespół, dlatego współpraca z każdym klientem rozpoczyna się od rozmowy o wzajemnych oczekiwaniach i potrzebach.

Wnioski z rozmowy pozwalają nam określić, jakimi cechami osobowymi powinni charakteryzować się członkowie zespołu obsługującego danego klienta. To najistotniejszy czynnik, obok kwestii merytorycznych i sprawnej komunikacji, który wpływa na przebieg dalszej współpracy.