O nas

K.P. „CERTUS”

dzwon-certus-kancelaria

Załoga i organizacja

Kilkunastoosobowa załoga Kancelarii Prawnej „CERTUS” to radcowie prawni, aplikanci radcowscy, prawnicy oraz specjaliści z innych dziedzin, m.in. ekonomii, socjologii, filologii polskiej i administracji. O sile zespołu stanowi długoletnia współpraca z każdym z jego członków, a także różnorodność i otwartość, które pozwalają nam uczyć się od siebie wzajemnie, nieustannie pogłębiać wiedzę i poszerzać nasze postrzeganie rzeczywistości.

Kancelaria Prawna „CERTUS” wykorzystuje nowoczesne narzędzia pracy, w tym systemy informatyczne dostarczane przez uznanych na rynku twórców programów dedykowanych obsłudze prawnej. Dzięki temu może rozwijać się razem ze swoimi klientami i odpowiadać oczekiwaniom coraz bardziej zautomatyzowanego świata współczesnego.

Nasza percepcja współpracy

Fundamentem dobrej obsługi prawnej jest właściwie dobrany zespół, dlatego współpraca z każdym partnerem biznesowym rozpoczyna się od szczerej rozmowy o wzajemnych oczekiwaniach, potrzebach i interesach, wynikających z wielu uwarunkowań osobistych i społeczno-gospodarczych.

Wnioski z tej rozmowy pozwalają nam określić, jakimi cechami osobowymi powinni charakteryzować się członkowie zespołu dedykowanego obsłudze danego klienta. To najistotniejszy czynnik, obok kwestii merytorycznych i sprawnej komunikacji, który wpływa na przebieg dalszej współpracy. W każdym działaniu przejawia się N wymiarów naszego sposobu myślenia, którego wyrazem jest nasze podejście do wszystkiego, czego się podejmujemy.