O nas

Projekt “STER”

Jesteś kapitanem statku.

Trzymasz ster swojego życia i to, jaki kurs obierzesz, zależy tylko od Ciebie.

Wyznaczasz sobie cel, który jest jak idea – wielki i odległy.

By się do niego zbliżyć, codziennie podejmujesz działania.

Na morzu życia nie ma powtarzalności.

Każda fala jest inna, a pogoda nieprzewidywalna. Jedyną stałą jest zmiana.

Ale płyniesz. Utrzymujesz się na powierzchni, choć woda już nie raz wdarła się na Twój pokład,

a silny podmuch wiatru uderzał Cię mocno w twarz.

Gdy rozumiesz czym jest strach, to każdy sztorm czyni Cię mądrzejszym i sprawia, że z odwagą wypatrujesz kolejnych.

Pewnie trzymając ster odzyskujesz wolność i możesz mierzyć się z największymi falami.

 

Projekt „STER” to wyraz realizacji naszej misji, czyli chęci wspierania człowieka w przekraczaniu własnych granic oraz umożliwienia jego inicjatywom biznesowym i osobistym wychodzenie poza wyznaczone ramy.

Statuetkę steru wręczamy naszym partnerom biznesowym i tym, których spotykamy na naszej drodze, a którym bliska jest idea rozwoju i wprowadzania zmian w otaczającej nas rzeczywistości, nie tylko biznesowej.

Statuetka trafia w ręce członków zarządów, właścicieli firm, dyrektorów i kierowników działów w organizacjach – do wszystkich, którzy w poczuciu odpowiedzialności trzymają ster w przedsiębiorstwie, wskazują kierunek działania sobie i członkom swojej załogi oraz zapewniają jej oparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Ster ma zachęcać kapitanów do wypływania na szerokie wody, czyli do podejmowania odważnych decyzji biznesowych, które sprawiają, że przedsiębiorstwo może się rozwijać. Dzięki obecności na pokładzie statku także członków załogi Kancelarii Prawnej „CERTUS”, kapitan może skupić się na najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu, tj. na myśleniu strategicznym i na swoich kontrahentach, bo to załoga Kancelarii mierzy się ze wzburzonymi falami na morzu regulacji prawnych, pozwalając omijać dryfujące góry lodowe, a dzięki temu rozszerzyć działalność, zwiększyć przychody …  i  spokojniej spać.

Otrzymałeś statuetkę Projektu „STER”? Jesteś częścią Ligi Kapitanów Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski sp.k., a więc stawiaj czoła wzburzonym falom i płyń ku błękitnym oceanom, by uwolnić swój potencjał i pokonać wszelkie ograniczenia. Z korzyścią dla Twojego biznesu.

Misja i wartości Kancelarii Prawnej CERTUS

Morze sprzyja odważnym

Baumit o Kancelarii Prawnej CERTUS