fbpx

O naszej kancelarii

Strona główna » O naszej kancelarii

Dzwon - zdjęcie pochodzi ze strony Kancelarii CertusKilkunastoosobowa załoga Kancelarii Prawnej „CERTUS” to radcowie prawni, aplikanci radcowscy, prawnicy oraz specjaliści z innych dziedzin, m.in. ekonomii, socjologii, filologii polskiej i administracji. O sile zespołu stanowi długoletnia współpraca z każdym z jego członków, a także różnorodność i otwartość, które pozwalają nam uczyć się od siebie wzajemnie, nieustannie pogłębiać wiedzę i poszerzać nasze postrzeganie rzeczywistości.

Kancelaria Prawna „CERTUS” wykorzystuje nowoczesne narzędzia pracy, w tym systemy informatyczne dostarczane przez uznanych na rynku twórców programów dedykowanych obsłudze prawnej. Dzięki temu może rozwijać się razem ze swoimi klientami i odpowiadać oczekiwaniom coraz bardziej zautomatyzowanego współczesnego świata.

Fundamentem dobrej obsługi prawnej jest właściwie dobrany zespół, dlatego współpraca z każdym klientem rozpoczyna się od rozmowy o wzajemnych oczekiwaniach i potrzebach.

Wnioski z rozmowy pozwalają nam określić, jakimi cechami osobowymi powinni charakteryzować się członkowie zespołu obsługującego danego klienta. To najistotniejszy czynnik, obok kwestii merytorycznych i sprawnej komunikacji, który wpływa na przebieg dalszej współpracy.

 

Spis treści

  1. 1. Misja i wartość
  2. 2. Pod “Parasolem” Prawa
  3. 3. Certus TV
  4. 4. Zaproszenie do współpracy

1. Misja i wartość

Kompas na mapie - grafika pochodzi ze strony Kancelarii Certus

Pomagamy firmom w prawidłowym funkcjonowaniu w otoczeniu prawnym oraz osobom fizycznym w rozwiązywaniu problemów, jakie napotykają w codziennym życiu.

Towarzyszenie naszym Klientom w pokonywaniu przeszkód natury prawnej stanowi dla nas wyzwanie, a satysfakcja ze znalezionego rozwiązania jest dla nas najcenniejsza.We współpracy stawiamy na uczciwość i wzajemny szacunek, a zakres zadań do wykonania i należne z tego tytułu wynagrodzenie ustalamy w jasny i przejrzysty sposób.

Koncentracja na potrzebach Klienta

Wnikliwa analiza konkretnego zagadnienia prawnego pozwala nam proponować rozwiązanie optymalne rozumiane jako pewne, szybkie i zapewniające Klientowi możliwie szeroką ochronę. Wierzymy, że kluczem do skutecznego działania jest przede wszystkim zrozumienie sedna problemu oraz przyczyn jego powstania.

Szybkość działania

Zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemu Klienta, zarówno przez swoje działaniem jak i monitorowanie czynności podejmowanych przez sądy oraz instytucje państwowe, aby wyeliminować przewlekłość postępowań. Reagujemy natychmiast i zdecydowanie na posunięcia przeciwników Klienta na różnych etapach sprawy, a także na zmieniającą się rzeczywistość prawną.

Skuteczność naszych działań

Wierność powyższym wartościom oraz pełne zaangażowanie przy wykorzystaniu bogatego doświadczenia i wiedzy są źródłem naszej skuteczności. Rozumiemy ją jako dogłębną analizę, wymyślenie strategii i wybór optymalnego rozwiązania w możliwie najkrótszym czasie.

 

 


2. Pod “Parasolem” prawa

W październiku 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z Młodzieżowym Klubem Sportowym “Parasol” Wrocław.

Wspomagamy ten zasłużony wrocławski klub przy wdrażaniu projektów sportowo-wychowawczych, a także służymy pomocą przy opiniowaniu umów i innych aktów prawnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Klubu.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyczyni się do rozwijania potencjału organizacyjnego i sportowego MKS Parasol, a co ważniejsze, że dołożymy swoją cegiełkę we wspieraniu rodziców w procesie wychowawczym w myśl idei i misji „Parasola”: WYCHOWANIE PRZEZ SPORT.

 

Drużyna piłkarska młodzików - grafika pochodzi ze strony Kancelarii Certus

 

 


3. Certus TV

CERTUS TV to youtube’owy kanał Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski spółka komandytowa, gdzie zamieszczamy materiały z naszych wystąpień eksperckich, a także inne przydatne treści dotyczące prawa oraz zarządzania przedsiębiorstwem sensu largoCERTUS TV to nasze trójwymiarowe okulary – zachęcamy do spojrzenia na świat z naszej perspektywy.

Chcesz zobaczyć więcej? Wejdź na CERTUS TV – kanał Kancelarii Prawnej CERTUS

 

 


4. Zaproszenie do współpracy

My członkowie załogi Kancelarii Prawnej „CERTUS” dokładamy wszelkiej staranności, aby jakość wsparcia udzielanego naszym klientom była na wysokim poziomie. Nasze porady prawne – celne, wyczerpujące oraz adekwatne do potencjału i możliwości naszych parterów biznesowych. W dzisiejszym cyfrowym świecie pamiętamy także o szybkości i elastyczności w codziennym działaniu.

Mamy świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo prawne, które nie hamuje kreatywności, dlatego wspieramy odważne decyzje i nowatorskie podejście do biznesu. Nasze doradztwo ma N wymiarów, bo tylko takie podejście gwarantuje przedsiębiorstwom stabilny rozwój oraz daje szanse na sukces w otaczającym nas świecie.

Morska fala - grafika pochodzi ze strony Kancelarii Certus

Pewnie chwyć ster swojego statku i wspólnie z nami mierz się z morzem każdego dnia. 

Stawiaj czoła wzburzonym falom i płyń ku błękitnym oceanom, by uwolnić swój potencjał i pokonać wszelkie ograniczenia. Z korzyścią dla Twojego biznesu.

 

 

 

 

Na zakończenie

O Kapitanie! Nasz Kapitanie!

Stajesz codziennie u steru, patrzysz na morze i widzisz wzburzone fale, które raz po raz rozbijają się o burty Twojego statku. By móc stawiać im czoła każdego dnia, musisz dobrze odczytywać otaczającą Cię rzeczywistość.

Wypływając z portu nie unikniesz spotkania z falami, ale nie o to chodzi, by je omijać. Z morzem trzeba się mierzyć, bo to sprawia, że człowiek staje się mądrzejszy i pokonuje własne ograniczenia. My odnaleźliśmy w tym sens życia na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. I chcemy się tym dzielić z innymi.

Stajemy się częścią załogi, pokazujemy jak czerpać radość z doświadczania i oswajamy – wymiarową przestrzeń biznesową. Wypłyń z nami na szerokie wody, zmierz się z największymi falami i znajdź swój niebieski ocean, po którym z dumą będziesz mógł pływać sam.

Kapitan statku palący fajkę retro - grafika pochodzi ze strony Kancelarii Certus

Dariusz Bielski i Daniel Sroka
Wspólnicy

Kancelaria Prawna „CERTUS”
D. Bielski spółka komandytowa