fbpx

Zwrot prowizji od banku

Strona główna » Zwrot prowizji od banku

Butelka z listem na plaży - grafika pochodzi z serwisu Kancelarii CertusJeśli spłaciłeś kredyt lub pożyczkę wcześniej niż przewidywała umowa, nasza Kancelaria Prawna pomoże Ci odzyskać od banku zwrot nadpłaconej prowizji, opłat i ubezpieczeń!

 

Kto może ubiegać się o zwrot prowizji od banku?

O zwrot prowizji od banku może ubiegać się każdy konsument, który spłacił kredyt (lub pożyczkę) przed terminem określonym w umowie, refinansował kredyt lub dokonał jego konsolidacji, a sama umowa z bankiem została zawarta po 18 grudnia 2011 r. , oraz wartość całkowitej kwoty udzielonego kredytu nie była wyższa niż 255.550,00 zł.

Jeżeli chcesz zostać naszym Klientem – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony

Wymagane dokumenty:

Do bezpłatnej analizy czy należy Ci się zwrot prowizji od banku – wystarczy nam tylko skan umowy kredytowej/pożyczki oraz potwierdzenie spłaty. Jeśli nie posiadasz powyższych dokumentów – pomożemy Ci w ich pozyskaniu!

Nie czekaj! Prześlij nam dokumenty i dowiedz się ile pieniędzy możesz otrzymać!

 

Jak to działa?

Kontaktujesz się z nami → przesyłasz dokumenty → wysyłamy do Ciebie ofertę → działamy w Twoim imieniu → otrzymujesz pieniądze

Wszystko możemy załatwić online – bez wychodzenia z domu!

Dodatkowo, usługa zwrotu prowizji jest bezpłatna – nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych! Nasze wynagrodzenie opiera się na zasadzie success fee. Po otrzymaniu analizy sam decydujesz o modelu współpracy.

 

Zadzwoń do nas pod numer + 48 730 307 301 i dowiedz się jak możesz odzyskać pieniądze z banku.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą stronę internetową prowizjeodbanku.pl i zapoznaj się z ofertą Kancelarii Prawnej CERTUS!

 

Podstawa prawna:
Art. 49 Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05.2011 r.
Rzecznik Finansowy i Prezes UOKiK w dniu 16 maja 2016 roku wydali wspólne stanowisko w sprawie interpretacji powyższego artykułu ustawy:
Konsument, który dokonał wcześniejszej spłaty zobowiązania kredytowego (również w formie konsolidacji lub przeniesienia go do innego banku) udzielonego na podstawie ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 1528 ze zm.), ma prawo do proporcjonalnego zwrotu kosztów kredytu.
Powyższą interpretację potwierdził również Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w wyroku wydanym w dniu 11 września 2019 r.