Specjalizacje

Windykacja należności

Windykacja wierzytelności to proces zmierzający do skutecznego wyegzekwowania należności – tyle w teorii. Praktyka bywa różna. Pośród wielu ofert na rynku, nasza nie jest najtańsza, a my nie jesteśmy najwięksi, ale jakość, jaką oferujemy w codziennym działaniu sprawia, że współpraca z nami to właściwe zabezpieczenie płynności finansowej przedsiębiorstwa.

Przepisy prawa tworzące dzisiejszą rzeczywistość gospodarczą nie wspierają w należyty sposób przedsiębiorców w dbaniu o ich przepływy pieniężne. Jest dokładnie odwrotnie – trzeba mieć czas i pieniądze na dochodzenie własnych wierzytelności, dlatego doświadczenie nauczyło nas podchodzić do tematu inaczej.

Porozmawiaj z nami o monitoringu, windykacji polubownej i sądowo-egzekucyjnym trybie dochodzenia roszczeń przez pryzmat Twojego biznesu. Zastanówmy się wspólnie nad lepszą organizacją procesu obsługi klienta i monitoringu płatności, a także nad „magicznym momentem”, w którym klient staje się bardziej dłużnikiem, a priorytetem – odzyskanie długu.

Zaproś nas na pokład Twojego statku, staniemy się częścią Twojej załogi, a Ty zyskasz wsparcie, o jakim do tej pory nawet nie myślałeś. By złapać z nami wiatr w żagle – daj znać. Może być alfabetem Morse`a. Albo po prostu wypełnij formularz. Skontaktujemy się, aby przedstawić ofertę.

 

 

Licytacje komornicze w sprawach klientów Kancelarii można znaleźć tutaj.