fbpx

Upadłość konsumencka

Otaczający świat jest jak niespokojne morze – musisz mieć wsparcie na wypadek gdybyś znalazł się za burtą. Chcesz pozbyć się długów i uporządkować swoje sprawy finansowe? Załoga Kancelarii Prawnej CERTUS rzuca Ci koło ratunkowe! Sprawdź czy możesz ogłosić upadłość konsumencką.

 

kolo ratunkowe kancelaria certusCo to jest upadłość konsumencka?

Upadłością konsumencką nazywamy możliwość ogłoszenia upadłości przez osobę fizyczną, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Upadłość może ogłosić każdy, kto jest dłużnikiem i stracił zdolność do spłaty swoich zobowiązań pieniężnych. Taka forma wychodzenia z długów jest korzystna dla dłużników, gdyż mają oni szansę na umorzenie części swoich zobowiązań lub ich rozłożenie na raty możliwe do spłaty.

 

“Utrata pracy, ciężka choroba, trudna sytuacja rodzinna, kredyt we frankach szwajcarskich, którego wartość znacznie wzrosła” – jeżeli z jakichkolwiek powodów Twoje zobowiązania finansowe zaczęły Cię przygniatać, to nie czekaj!

 

Zadzwoń do nas pod numer + 48 512 466 221 i dowiedz się jak możesz wyjść z długów i rozpocząć nowy rejs swojego życia.

 

Wejdź na naszą stronę internetową www.konsumenta-upadlosc.pl i zapoznaj się z ofertą!

 

„Każdy choć raz w swoim życiu wypadł za burtę, ale nie każdy otrzymał wsparcie w postaci koła ratunkowego. Postanowiłem pomóc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, by mogli ponownie stanąć za sterami swojego życia.”

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej CERTUS