Compliance

Compliance

Ryzyko prawne przyjmuje różne oblicza, a siła wiatru na morzu regulacji prawnych często osiąga najwyższe wartości w skali Beauforta, dlatego nasz compliance jest każdorazowo dostosowany do potrzeb klienta, choć jego cel jest zawsze taki sam – skuteczna ochrona kapitana, załogi i całego statku przed niszczącą siłą wzburzonych fal.

Compliance to dla nas: minimalizacja ryzyka gospodarczego, szybka i adekwatna reakcja na zmieniającą się rzeczywistość prawną, wzrost efektywności przedsiębiorstwa, uproszczenie procedur, ułatwiona diagnostyka problemów w organizacji, większa świadomość prawna pracowników, pełna odpowiedzialność i odważna wizja rozwoju.

Naszym codziennym działaniem zaprzeczamy morskim opowieściom o biurokracji w compliance. Pokazujemy jak osiągnąć wyższy stopień zorganizowania przedsiębiorstwa, a dzięki temu rozszerzyć działalność, zwiększyć przychody …  i  spokojniej spać.

 

„Wnikliwa obserwacja rzeczywistości pozwala nam formułować trafne wnioski, na podstawie których nasi klienci podejmują ważne decyzje biznesowe.”

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej „CERTUS”

.

Celem naszej współpracy z klientami jest nieustanne podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w prowadzonej działalności gospodarczej. Chcemy służyć przedsiębiorcom zgodnie z ich oczekiwaniami. Jesteśmy głosem doradczym, który z jednej strony wskazuje na nowe możliwości działania, a z drugiej – gwarantuje prawne bezpieczeństwo rozwoju.