fbpx

Kompleksowa obsługa prawna dla firm

Strona główna » Obsługa prawna firm

 

W ramach kompleksowej obsługi prawnej dla firm zapewniamy należytą realizację wszystkich zleconych nam zadań, m.in. obsługę prawną firm we Wrocławiu i w Warszawie, obsługę korporacyjną firm, przygotowanie i opiniowanie umów, pomoc prawną w zakresie prawa pracy i obrotu nieruchomościami, prowadzenie postępowań sądowych, dochodzenie należności, warsztaty dla osób zarządzających i szkolenia dla pracowników.

Morskie fale - grafika pochodzi z serwisu Kancelarii Certus ze strony obsługi prawnej dla firm we Wrocławiu

Jeżeli chcesz zostać naszym Klientem – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony

W ramach kompleksowej obsługi prawnej dla firm zapewniamy:

Dochodzenie należności to proces zmierzający do skutecznego wyegzekwowania wierzytelności. Pamiętamy jednak o przestrzeganiu procedur i zaleceń klienta, a także o poszanowaniu godności dłużnika.

Szkolenia i warsztaty mają na celu wyposażenie pracowników w umiejętności właściwego spojrzenia na pojawiające się problemy przez pryzmat obowiązującego prawa.

Zastępstwo procesowe to dla nas więcej niż reprezentowanie klienta w postępowaniach przed sądami, a także organami administracji publicznej. To przygotowanie strategii prowadzenia danej sprawy, poprzedzone wnikliwą analizą zebranego materiału dowodowego.

„Umożliwiamy naszym klientom skupienie się na najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu, tj. na myśleniu strategicznym i na swoich kontrahentach, a to my mierzymy się ze wzburzonymi falami na morzu nowych regulacji prawnych”.

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej CERTUS