Pomiń linki

O nas

Kancelaria to zespół doświadczonych i pełnych zaangażowania prawników, w tym radców prawnych i adwokatów.

Pomagamy firmom w prawidłowym funkcjonowaniu w otoczeniu prawnym oraz osobom fizycznym w rozwiązywaniu problemów, jakie napotykają w codziennym życiu.

We współpracy stawiamy na uczciwość i wzajemny szacunek, a zakres zadań do wykonania i należne z tego tytułu wynagrodzenie ustalamy w jasny i przejrzysty sposób.

Certus, wspólnicy

Wspólnicy

Dariusz Bielski

Dariusz Bielski

Prawnik z 30-letnim doświadczeniem w biznesie oraz ponad 20-letnią praktyką w zawodzie radcy prawnego. Pasjonat mediacji, negocjacji handlowych oraz polityki compliance.

W ramach codziennej aktywności w Kancelarii zarządza zespołem prawników zajmujących się pomocą prawną dla firm. Od wielu lat wspiera Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu w jej działaniach statutowych.

Kluczowy członek zespołu, twórcza osobowość o szerokim spojrzeniu na rzeczywistość. Prywatnie mąż i ojciec, miłośnik książek i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Daniel Sroka

Wspólnik w Kancelarii Prawnej CERTUS, radca prawny, doświadczony prawnik, pasjonat procesów sądowych, na co dzień kierujący pracami całej Kancelarii.

Pomaga osobom fizycznym w dochodzeniu należności od instytucji finansowych w zakresie prawidłowego rozliczenia kredytów frankowych oraz zwrotów prowizji i innych opłat należnych w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego.

Największy pragmatyk na pokładzie, lecz niepozbawiony rozmachu przy realizacji śmiałych wizji. Prywatnie mąż i ojciec, sportowiec zaangażowany w rozwój dziecięcej piłki nożnej we Wrocławiu.

Daniel Sroka

Zespół

Angelika Sikora

Angelika Sikora

Radca prawny

Stefan Zimny

Stefan Zimny

Radca prawny

Jakub Piejak

Jakub Piejak

Starszy specjalista ds. prawnych

Marzena Margol

Marzena Margol

Pełnomocnik ds. klientów kluczowych

Aleksandra Bujok

Aleksandra Bujok

Specjalista ds. administracyjnych

Małgorzata Łukaczyk

Małgorzata Łukaczyk

Starszy specjalista ds. prawnych

Aleksandra Warszewska

Aleksandra Warszewska

Młodszy specjalista ds. prawnych

Nasze wartości

Zrozumienie potrzeb

Wierzymy, że kluczem do skutecznego działania jest przede wszystkim zrozumienie sedna problemu. Dlatego dokładnie badamy potrzeby naszych klientów. Pozwala nam to zaproponować optymalne rozwiązanie – pewne, szybkie i zapewniające klientowi szeroką ochronę.

Szybkość działania

Dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemu klienta, zarówno przez swoje działanie, jak i monitorowanie czynności podejmowanych przez sądy oraz instytucje. Chcemy możliwie wyeliminować przewlekłość postępowań. Na posunięcia przeciwników klienta reagujemy natychmiast i zdecydowanie.

Skuteczność

Wierność naszym wartościom oraz pełne zaangażowanie przy wykorzystaniu bogatego doświadczenia i wiedzy są źródłem naszej skuteczności. Rozumiemy ją jako dogłębną analizę, stworzenie strategii i wybór optymalnego rozwiązania w możliwie najkrótszym czasie.

Opinie

Piotr Wielgomas, Bigram

W imieniu BIGRAM z przyjemnością potwierdzamy udaną współpracę z Kancelarią Certus w obszarze sporu sądowego. Mogę rekomendować osobiście Mecenasa Dariusza Bielskiego za jego profesjonalizm, skuteczność i szybkość działania.

Marta Kowalczyk

Kancelaria prowadziła dla mnie sprawę w sądzie o odszkodowanie od biura rachunkowego, z którego usług korzystałam i które nie wywiązując się ze swoich obowiązków narazilo mnie na stratę finansową. Sprawa obiła się o dwie instancje i w obu Kancelaria wywalczyła dla mnie pozytywne rozstrzygnięcie. Otrzymałam dochodzoną kwotę wraz z odsetkami. Mec. Bielski, który prowadził moją sprawę wykazał sie tak dużą wiedzą, doświadczeniem i przy tym ogromnym spokojem, że czułam się zaopiekowana od A do Z i nie obawiałam się o losy tej sprawy i łatwiej mi było zeznawać przed sądem, choć nigdy wcześniej nie miałam takich doświadczeń. Zdecydowanie polecam współpracę z Kancelarią Certus.

Krzysztof Bereda, członek zarządu Mercedes-Benz Warszawa sp. z o.o.

Długoletnia współpraca z Kancelarią Prawną CERTUS oparta jest na wzajemnym zaufaniu i naszym przekonaniu o wysokich kompetencjach merytorycznych jej współpracowników, którzy swoim działaniem nie raz udowodnili, że potrafią obronić przed sądem nasze stanowisko w trudnych sprawach oraz rozumieją jak doradzać, by wspierać rozwój biznesu.

Andrzej Frosztęga, prezes zarządu Endress+Hauser Polska sp. z o.o.

Dla mnie liczy się jakość i innowacyjność, dlatego potrzebowałem wiarygodnego partnera, który będzie stanowił solidne oparcie, ale też nadąży za moimi pomysłami. Prawnicy z Kancelarii Prawnej CERTUS spełniają moje oczekiwania. Od 20 lat.

Jacek Czyżewicz, prezes zarządu Baumit sp. z o.o.

Wzrost każdego przedsiębiorstwa wymaga odważnych i nowatorskich zmian, odchodzenia od stereotypów. Prawnicy z Kancelarii Prawnej CERTUS doskonale rozumieją tę potrzebę, a ich bogate doświadczenie gwarantuje prawne bezpieczeństwo rozwoju.

Filip Wolfart

Kilkukrotnie korzystałem z usług kancelarii. Zarówno w sprawach spółki, jak i spraw wspólników, ale też przy tworzeniu umów obejmujących innowacyjne rozwiązania. Zawsze mogłem liczyć na szybką i adekwatną reakcję. Działania i rekomendacje prawników kancelarii były zawsze trafne i wartościowe. Polecam!

Adrian Malik

Korzystanie z usług kancelarii prawnej nigdy nie należy do czynności przyjemnych – zwłaszcza dlatego polecam kancelarię CERTUS. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz przemyślana strategia to tylko niektóre pozytywne aspekty współpracy. Ponadto rzetelność, przygotowanie merytoryczne oraz prawne do każdej rozprawy pozwoliły mi wygrać trudne i długie spory sądowe. Z kancelarią współpracuję od lat i z czystym sumieniem polecam.

Maciej Borowiec

Z kancelarią CERTUS mam kontakt od prawie 10 lat. Mimo, iż są to kontakty niezbyt częste wiem, że zawsze mam tu zagwarantowaną najwyższą jakość obsługi i profesjonalne podejście do sprawy, z która przychodzę. Pracownicy kancelarii są bardzo merytoryczni i co ważne skuteczni.

Adam Sterczała

Współpracuję z Kancelarią Certus od tak dawna, że już nawet nie pamiętam, kiedy to się zaczęło. Nigdy nie przyszło mi do głowy, aby skorzystać z usług kogoś innego.

Referencje

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami.

Wrocław

ul. Skwierzyńska 28/1A, 53-522 Wrocław

Email: certus@kancelaria-certus.pl

Kom: +48 512 466 221

Tel: +48 71 799 41 20

Warszawa

ul. Pańska 96/83 00-837 Warszawa

Email: warszawa@kancelaria-certus.pl

Kom: +48 512 466 221

Tel: +48 22 499 99 02