O nas

Wspólnicy

dariusz-bielski-radca-prawny-certus-kancelaria-prawna

DARIUSZ BIELSKI – radca prawny

Prawnik z 30-letnim doświadczeniem w biznesie, 20-letnią praktyką w zawodzie radcy prawnego i 15-letnim stażem w roli komplementariusza. Pasjonat mediacji, negocjacji handlowych oraz compliance.

W ramach codziennej aktywności w Kancelarii zarządza zespołem prawników zajmujących się pomocą prawną dla firm. Aktywnie wspiera Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu w jej działaniach statutowych.

Najbardziej błyskotliwy członek załogi o szerokim spojrzeniu na rzeczywistość. Prywatnie mąż i ojciec, miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu i sztuki.

 

 

 

daniel-sroka-radca-prawny-certus-kancelaria-prawna

DANIEL SROKA – radca prawny

Wspólnik w Kancelarii Prawnej „CERTUS”, radca prawny, doświadczony prawnik, pasjonat procesów sądowych, na co dzień kierujący pracami całej Kancelarii.

Pomaga osobom fizycznym w dochodzeniu należności od instytucji finansowych w zakresie  prawidłowego rozliczenia kredytów frankowych oraz zwrotów prowizji i innych opłat należnych w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego.

Największy pragmatyk na pokładzie, lecz niepozbawiony rozmachu przy realizacji śmiałych wizji. Prywatnie mąż i ojciec, sportowiec zaangażowany w rozwój  dziecięcej piłki nożnej we Wrocławiu.