fbpx

Oferta ekspercka

Oferta ekspercka to propozycja Kancelarii Prawnej „CERTUS” skierowana do przedsiębiorstw, które współpracują w ramach bieżącej obsługi prawnej z adwokatem lub radcą prawnym, jednak kwestie wymagające pogłębionej wiedzy przekazują wyspecjalizowanym w danej dziedzinie kancelariom prawnym.

Naszą specjalizacją jest pomoc w ramach następujących obszarów praktyki Kancelarii związanej Lean Management w procesie windykacji oraz z compliance.

Wskazane powyżej specjalizacje są ważne, gdyż decyzje podejmowane w ich ramach stanowią niejednokrotnie o przyszłości i kierunkach działania danego przedsiębiorstwa. Dotyczą one przede wszystkim ochrony przedsiębiorstwa i jego kadry zarządzającej przed dotkliwymi konsekwencjami o charakterze majątkowym, prawnym i wizerunkowym. Zabezpieczają przed niezgodnymi z prawem działaniami konkurencji i są istotne z punktu widzenia ponoszonych nakładów inwestycyjnych.

„W dobie specjalizacji i nieustannej koncentracji na szczegółach, naszą wartością jest umiejętność nietracenia z oczu szerszego kontekstu przy podejmowaniu decyzji”.

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej „CERTUS”