Rozwiązania i usługi

Oferta ekspercka

Oferta ekspercka to propozycja Kancelarii Prawnej „CERTUS” skierowana do przedsiębiorstw, które współpracują w ramach bieżącej obsługi prawnej z adwokatem lub radcą prawnym, jednak kwestie wymagające pogłębionej wiedzy przekazują wyspecjalizowanym w danej dziedzinie kancelariom prawnym.

Naszą specjalizacją jest doradztwo strategiczne i pomoc w ramach następujących obszarów praktyki Kancelarii: audyt prawny, compliance oraz ryzyko regulacyjne, prawo konkurencji, ochrona danych osobowych, prawo własności intelektualnej oraz e-commerce i IT.

Wskazane powyżej specjalizacje są dla nas bazą dla doradztwa strategicznego, gdyż decyzje podejmowane w ich ramach stanowią niejednokrotnie o przyszłości i kierunkach działania danego przedsiębiorstwa. Dotyczą one przede wszystkim ochrony przedsiębiorstwa i jego kadry zarządzającej przed dotkliwymi konsekwencjami o charakterze majątkowym, prawnym i wizerunkowym. Zabezpieczają przed niezgodnymi z prawem działaniami konkurencji i są istotne z punktu widzenia ponoszonych nakładów inwestycyjnych.

 

 

Nasze specjalizacje

Audyt prawny
Compliance i ryzyko regulacyjne
Prawo konkurecji
RODO – Ochrona danych osobowych
Prawo własności intelektualnej
Prawo IT oraz e-commerce

„W dobie specjalizacji i nieustannej koncentracji na szczegółach, naszą wartością jest umiejętność nietracenia z oczu szerszego kontekstu przy podejmowaniu decyzji”.

– Dariusz Bielski, wspólnik Kancelarii Prawnej „CERTUS”